sklenicka

JEDNÁNÍ A ŠKOLENÍ

Bude nám potěšením, když využijete naše prostory pro Vaše jednání či školení. Máme pro Vás k dispozici salonek s 50 místy k sezení. V průběhu jednání nebo školení se Vám bude věnovat obsluha, takže se nemůže stát, že by Vám vyschlo v krku.

Promítací plátno a flipchart jsou samozřejmostí stejně jako dataprojektor, který je za poplatek 500,- Kč/den. Školení se dá vhodně skombinovat s ubytováním, jehož součástí jsou i snídaně.

raut

V areálu restaurace je možné uspořádat jakékoliv soukromé nebo firemní oslavy dle Vašich představ a požadavků. Máme k dispozici 50 míst v oddělené nekuřácké části - salonku, a 20 míst v prostorách baru. Dále je možnost využít zastřešenou terasu s 50 místy k sezení. Pokud by jste si měli pronajmout celý areál, kapacita je cca 250 osob. Rádi Vám pomůžeme vše připravit a zorganizovat tak, aby Vaše oslava byla nezapomenutelným zážitkem, jak pro Vás, tak i pro Vaše hosty. Velkou výhodou je naše dětské hřiště, kde se mohou Vaše ratolesti dosytosti vydovádět. K dipozici Vám je bezplatné parkoviště přímo u objektu.

Pokrmy zhotovíme dle nabídky Á la Carté nebo formou rautu či grilování. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně, protože Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou.

milka

SMUTEČNÍ HOSTINA

Naše poloha - kousek od lesního hřbitova - nás předurčuje pro zaměření na smuteční hostiny.

Kdy jindy, než v těžkých chvílích, zasednout s rodinou k jednomu stolu. U nás si můžete vybrat ze širokého množství chutných jídel v uzavřeném salonku, kde Vás nikdo nebude rušit.