JÍDELNÍ LÍSTEK NÁPOJOVÝ LÍSTEK VINNÝ LÍSTEK


JÍDELNÍ LÍSTEK


NÁPOJOVÝ LÍSTEK


VINNÝ LÍSTEK


RESTAURACE

Snažíme se, aby všechny suroviny pro přípravu pokrmů byly maximálně čerstvé, a v tomto duchu jsou vybíráni i naši dodavatelé, zároveň si bylinky a část zeleniny pěstujeme sami. Kromě poledního menu zákazníkům přinášíme i víkendové a speciální měsíční menu. Inspiraci čerpáme převážně ve staročeské a české kuchyni.

talir
kvetina

SALÓNEK

Příjemné posezení naleznete v prostorách nekuřáckého salonku, který pojme až padesát hostů a jeho uspořádání solů a židlí je variabilní, záleží na Vašem přání.

kvetina

TERASA

Vrchní ochoz, který je zastřešený nabízí k posezení 50 míst, plachty se dají jednotlivě vytáhnout nebo zatáhnout, takže Vám bude příjemně. Spodní nezastřešená část terasy je tvořena 27 místy k sezení. Za chladnějšího počasí a pozdních večerů Vám rádi nabídneme deku.

terasa
Bar

BAR

Kuřácké oddělení náleží k prostoru u baru, který pojme 16 - 20 hostů.

Oba prostory jsou od sebe odděleny posuvnými dveřmi, proto mohou být pronajaty jednotlivě nebo mohou sloužit jako jeden celek, kde v salonku probíhá oběd a v prostoru baru následný raut či taneční zábava.

kvetina

ZAHRÁDKA

Milovníci grilovaných pochoutek ocení posezení na zahrádce, kde se nachází 12 stolů se slunečníky a 75 místy k sezení. Vaše deti si mezitím můžou hrát na dětském hřišti, které sousedí se zahrádkou.

Novinkou je posezení přímo na dětském hřišti a také separovaná travnatá zóna, takzvaná Kingswood ambasáda, pro 20 osob.

Jídelní a nápojový lístek venkovního grilu se každý rok obměňuje tak, aby jste v něm vždy našli jen ty nejlepší grilované speciality a dobře vychlazené pivečko.

Pro naše nejmenší návštěvníky, ale nejen pro ně, máme v letních měsících v sortimentu zmrzlinu nebo nanuky.

Celkově arál čítá cca 250 míst a je možné si prostory pronajmout jednotlivě (salonek, bar, terasa...) nebo jako celý komplex včetně dětského hřiště.

Darkovy poukaz

Darkovy poukaz DÁRKOVÉ VOUCHERY
Pro naše hosty rádi připravíme dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě dle Vašeho přání. Potěšte své blízké a přátelé gastronomických zážitkem v podobě poukazu do naší restaurace, stačí zavolat na 774 692 345 a domluvit hodnotu voucheru a termín vyzvednutí.