POKOJE

Pokoje jsou nově a moderně zařízené. Interiér působí útulným a čistým dojmem. Kapacita penzionu čítá celkem 16 lůžek v sedmi pokojích: 1x jednolůžkový pokoj s WC a sprchovým koutem, 3x dvoulůžkový pokoj s WC (2x sprchový kout, 1x vana), 3x třílůžkový pokoj s WC (2x sprchový kout, 1x vana). Každý pokoj má své sociální zázemí, připojení k wifi síti, LCD televizi a rychlovarnou konvici. V případě potřeby je možnost použít lednici, která je zákazníkům k dispozici na chodbě penzionů. Možnost zapůjčení žehličky na pokoj je samozřejmostí.

dvere

Rezervace

*telefonní kontakt: + 420 774 692 345
*emailová adresa: ubytovani@zdenaboudahk.cz

koupelna

Našim klientům nabízíme příjemné a komfortní ubytování v klidné části Hradce Králové. V areálu penzionu je k dispozici rozsáhlé parkoviště, které může využít i auto s přívěsem či autobus. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Po dohodě je možno uschovat kola i poskytnout přistýlku. Přímo u penzionu je zastávka Zděná Bouda, kam jezdí městská hromadná doprava číslo 9. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.

posetl

CENÍK

*1 lůžkový pokoj/noc se snídaní: 990,- Kč
*2 lůžkový pokoj/noc se snídaní: 1 490,- Kč
*3 lůžkový pokoj/noc se snídaní: 1 890,- Kč

Přistýlka 400,- Kč/osoba/noc
Poplatek za Vašeho domácího mazlíčka činí 100,-Kč za jednu noc.
Uvedené ceny jsou platné od 1. ledna 2016.

CHECK IN - 14-20 hodin
CHECK OUT - do 10 hodin
V případě, že by Vám nevyhovoval čas příjezdu do 20 hodin, je třeba nahlásit změnu při rezervaci ubytování.

V případě zrušení rezervace ubytování 24 hodin a kratší před příjezdem platí zákazník storno poplatek ve výši 100% ceny pokoje. V případě pozdního příjezdu (po 20té hodině) má penzion právo připočítat k ceně pokoje částku 300Kč.

UBYTOVACÍ ŘÁD
ubytovací galerie